Gastrotechnika, UAB – profesionali virtuvių įranga, nerūdijančio plieno baldai, projektavimas

Adresas: Antakalnio g. 62, Lt-10300, Vilnius

Įmonės kodas: 301819938
PVM kodas: LT100004247912

Tel. Nr.: (8 5) 2653165
Faks.: (8 5) 2653165

El. paštas: gastrotechnika@gastrotechnika.lt
Tinklapis: www.gastrotechnika.lt

Filialai: Vilnius, Kaunas, Ryga.

GASTROTECHNIKA, UAB VEIKLA: profesionali virtuvės įranga (profesionalūs šaldytuvai, konvekcinės krosnys, profesionalios viryklės, nerūdijančio plieno baldai ir t.t), restoranų įranga, nerūdijančio plieno baldų projektavimas, nerūdijančio plieno baldų gamyba, profesionalios virtuvės projektavimas, įranga profesionalams išsimokėtinai, konsultacijos profesionalios įrangos klausimais, profesionalios įrangos remontas (garantinis ir negarantinis), profesionalios įrangos profilaktinė priežiūra.

12 metų UAB "Gastrotechnika" padeda vystyti profesionalių virtuvių sprendimus.

GastrotechnikaPatirtis. Kokybė. Inovacijos.

Inovacijos ir išskirtinė specializacija prekyboje profesiona: Atlikdami darbus įmonės specialistai visada remiasi šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, o kai greta kokybiška įranga, aukšta kvalifikacija ir daugiau kaip 12 metų ekspertų patirtis, tai tampa tvirtu pagrindu siekiant profesionalios virtuvės, kaip patikimo darbo įrankio, sukūrimui.

Įmonės įgyvendinami sprendimai yra daugiau nei tiesiog dizaino ir techninių specifikacijų produkto derinys – tai kūrybinis procesas, reikalaujantis gilių žinių apie maisto gaminimą, higienos reikalavimus, ergonomiką.

Novatoriški sprendimai: Platus virtuvės įrangos asortimentas ir profesionalūs ekspertų patarimai, kuriuos siūlo Gastrotechnika, leidžia klientams įgyvendinti individualius sprendimus. Mūsų partnerių įranga pasižymi geriausiais energijos efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliais, patogi dirbti. Aukšta virtuvės įrangos kokybė ir profesionalūs įrangos parinkimo sprendimai didina efektyvumą ir kuria komfortą, pilnai patenkinant individualius vartotojų poreikius.

Mūsų sukauptos žinios lemia sėkmingai įgyvendintus architektų ir klientų lūkesčius ir vizijas, o gamybos ir projektavimo patirtis leidžia pasiūlyti ilgalaikius ir ekonomiškai efektyvius sprendimus, panaudojant aukštos klasės technologijas.

Gastrotechnikavirtuvės įrangos profesionalas: Gastrotechnika ne tik įgyvendina virtuvės technologinius projektus, bet ir patys juos kuria. Kurdami projektus ir tiekdami bei gamindami įrangą, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei. Šiuolaikinio virtuvės profesionalo norai neapsiriboja kaina, jam reikia patikimos, funkcionalios įrangos, bei kokybiško aptarnavimo. Gastrotechnika žengia koja kojon ir maisto gamybos įrangos mada, kuri vis labiau aktuali profesionalioje virtuvėje.

Gastrotechnika - patikimas partneris dirbant su architektais, dizaineriais ir projektuotojais, profesionaliai parenkantis techninius ir estetinius reikalavimus atitinkančią virtuvės įrangą visoms veiklos sritims. Apie profesionalią virtuvę žinome daug, tad visus virtuvės įrengimo rūpesčius galite patikėti Gastrotechnikos specialistams. Mūsų produktai atitinka griežtus reikalavimus, bet vienas bruožas visada išlieka tas pats: lankstumas, kad išpildytume visus liento norus.

GASTROTECHNIKA, UAB PASLAUGOS IR PREKĖS:

Virtuvės sprendimai verslui:

Virtuvės patalpų ir zonų projektavimas
Įrangos išdėstymo planavimas
Įrangos parinkimas pagal virtuvės specifiką iš itin plataus asortimento.
Įrangos pristatymas

Nerūdijančio plieno baldų gamyba

Nerūdijančio plieno gartraukių gamyba

Nestandartinių nerūdijančio plieno gaminių projektavimas ir gamyba

Įrangos montavimas, pajungimas

Personalo apmokymas darbui su profesionalia virtuvės įranga

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Profesionali virtuvės įranga: Konvekcinės krosnys, profesionalios viryklės, kepimo plokštumos, kontaktiniai griliai, lavos akmenų griliai, gruzdintuvės, profesionalųs šaldytuvai, šaldomi stalai, šaldomos vitrinos, šildomos vitrinos, elektriniai marmitai, dujiniai marmitai, žvakiniai marmitai, spragėsių (PopCorn) aparatai, vaflinės, blynkepės, daržovių pjaustyklės, gastronominės pjaustyklės, valgyklų įranga, kavinių įranga ir. kt.

GASTROTECHNIKA, UAB ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

Lainox, RmGastro, Alphatec, AngeloPo, Bertos, Bartscher, GGG, Pizza Group, CoolHead, Scaiola, Movilfrit, Neumaerker, Fama, Fimar, Fagor, Dynamic, Sirman, Robot Coupe, Frucasol, Horecatec24, SARO, Vesta, Bolarus, Primax, Zumex, Piron ir dar daug kitų.

GASTROTECHNIKA, UAB FILIALAI:

VILNIUS: GASTROTECHNIKA, UAB centrinė būstinė; Antakalnio g. 62, Lt-10300, Vilnius. Tel./fax. 8 5) 2653165

KAUNAS: Raudondvario pl. 131, Kaunas

Tel.: +37068439844

RYGA: Tiraines iela 3b, Riga

Tel.: +371 202 82215